Nohejbal

Vyzkoušejte si nohejbal nebo volejbal na našem hřišti s umělým povrchem. Nachází v těsné blízkosti Jaškovské Krčmy s výhledem na Těrlickou přehradu.

Tenis

Přijďte si zahrát na naše tenisové kurty, které se nachází v těsné blízkosti Jaškovské Krčmy. Pro návštěvníky jsou zde připraveny čtyři antukové dvorce. Dále máme k dispozici zázemí se sportovním barem, šatnami a sociálním zařízením.

Elektromobily

Možnost nabíjení elektromobilů (5,-Kč/kW, v době dobíjení pro řidiče 20% sleva na občerstvení v restauraci).

Škola čepování piva

Pro skupiny lidí milujících pivo, či těch, kteří se rádi učí novým věcem, nebo jen pro zpestření zábavy Vašeho večírku nabízíme možnost se naučit správně a několika způsoby naučit čepovat pivo. V ceně je započítáno hodinové školení s možností praktické zkoušky a konzumace piva.

Jaškova parta

Návrat do dob středověku Vám ukáže naše Jaškova parta složená z Jaška, Trdla a mnicha, kteří s Vámi stráví tolik času, kolik jen budete chtít. Budou Vás bavit historkami z minulosti, písničkami či vtipně komentovat dnešní moderní dobu.

Řízené degustace

Jste milovníky dobrého pití a rádi zkoušíte nové věci? Zajistíme pro Vás ochutnávky vína, sektů, rumů, koňaků, whisky apod. dle Vašeho přání.

DJ/živá hudba

Dobrá hudba je u zábavy důležitá, proto se neváhejte obrátit na nás, máme šikovné a zkušené kontakty.

Využití ohniště

Opékání špekáčků u otevřeného ohně s výhledem na naši přehradu? To zní jako super nápad!

Nabídka společnosti Firemky s.r.o.

Zábavné mobilní casino, střelba laser pistolemi, holandský billiard nebo snad barmanská show pro Vaši večerní zábavu? Nebo celodenní teambuildng pro Vaši společnost.

Kompletní nabídku naleznete zde: krcma.organizaceakci.cz/

SPOLUPRÁCE SE SKUPINOU NEBE

Jsme hrdým sponzorem hudební skupiny NEBE, se kterou provozujeme na jejich koncertech bistro, abyste se během koncertu mohli kvalitně občerstvit.

Je libo však soukromý koncert kapely na Vaší oslavě narozenin? I to jsme schopni pro Vás zajistit!
www.skupinanebe.cz

SKUPINA NEBE A JAŠKOVSKÁ KRČMA