Firemní akce

 

Obřady pod širým nebem

Dopřejte si netradiční zážitek z Vašeho svatebního dne. Připravíme Vám okouzlující prostředí v areálu Jaškovské krčmy pro obřad pod širým nebem na zelené louce s doplňkovými dekoracemi, bohatou výzdobou, posezením a pro případ nepřízně počasí uspořádáme salonek na krčmě do podoby oddávací místnosti a kapky deště necháme padat, ať přinášejí štěstí na Vaší společné cestě životem. Máme eminentní zájem pomoci Vám při přípravě i provedení slavnostních okamžiků pro Vás i Vaše blízké. Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, um a vstřícnost našich zaměstnanců. Věříme, že budete spokojeni a rádi vzpomenete na chvíle, prožité v areálu hotelu a restaurace Jaškovská krčma. Volejte Vrchního krčmáře: +420 602 269 734 Napište na e-mail: info@jaskovskakrcma.cz

Svatební tabule

Restaurační areál umožňuje vysoký počet kombinací uspořádání Vaší oslavy. Při uzavření areálu v letních měsících pohostíme až 200 osob, nejvštší salónek “Hraběcí sněm” pojme 80 hostů.  Zaleží pouze na Vašem přání a počtu pozvaných hostů. Květiny, ostatní výzdobu a menu vybereme společně a pro Vás připravíme se vší náležitostí.  

Květinová výzdoba

  Svatba musí květinami překypovat, stejně jako vínem, jídlem a krásou nevěsty. Budete-li si to přát, rádi pro Vás zajistíme výzdobu nejen slavnostní tabule.  

Svatební menu

  Jenom podle Vašich chutí, potřeb a finančních možností pro Vás sestavíme svatební menu o tolika chodech, kolik jste jich schopni sníst.  

Hudba, program, zábava…

Nedílnou součástí svatby je hudba. Teprve hudba dodá tu pravou atmosféru. Preferujete živou hudbu, DJ nebo pouze hudbu reprodukovanou? Vy se rozhodněte, my Vám pomůžeme se zajištěním a správným výběrem…  

Ubytování pro novomanžele a svatebčany

  Náš hotel je Vám k dispozici. Pro novomanžele samozřejmě je k dispozici apartmán s rohovou vanou.  

Exteriéry i interiéry pro focení

  Neopakovatelná přírodní scenérie i středověké interiéry jsou novomanželům k dispozici.